Dražba/aukce ukončena udělením příklepu. Vydražitel 12019003, Nejvyšší podání 1.090.000 CZK

Dům Děčín XI Horní Žleb

12019
12019
2019-04-24 14:00:00
2019-04-24 14:30:00
1.550.000 CZK
1.085.000 CZK
5.000 CZK
200.000 CZK
- pozemek parc.č. St. 96/1- zastavěná plocha a nádvoří, součástí je stavba Děčín XI-Horní Žleb č.p. 23, rod. dům, stavba stojí na pozemku parc.č. St. 96/1 - pozemek parc.č. St. 96/2- zastavěná plocha a nádvoří - pozemek parc.č. St. 316- zastavěná plocha a nádvoří - pozemek parc.č. 547/2- ostatní plocha - pozemek parc.č. 592- zahrada vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj, Katastrální pracoviště Děčín, na listu vlastnictví č. 531 pro katastrální území Prostřední Žleb

Dům byl postaven jako samostatný objekt a má celkem 2 nadzemní podlaží. Dům již nemá podsklepení (zasypáno), v části se nachází půda a v části je vybudováno obytné podkroví. Na základě letopočtu uvedeného na objektu byl postaven v roce 1890. Základy má smíšené, objekt je zděné konstrukce, tloušťka stěn je 45 cm a stropy jsou tvořeny dřevěnými trámy. Střešní krytinu tvoří eternitové šablony a klempířské prvky jsou plechové pozinkované. Vnější omítky jsou štukové a stavba není zateplena. Objekt je dispozičně řešen jako 7 bytový dům. Přízemí: vstup - kotelna - soc. zařízení, - 2x byt 1+1 - 2x byt garsonka 1. patro: - 2x byt 3+1 Podkroví: - 1x byt garsonka. Podlahová plocha činí 345,35 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 465,50 m2. Vnitřní omítky jsou vápenocementové. Okna jsou plastová s dvojsklem, dřevěná zdvojená, špaletová. Obytné prostory jsou orientovány na jihovýchod. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a WC je vybaveno klasickou toaletou. V domě jsou dýhované plné dveře, zárubně dveří jsou ocelové a vchodové dveře jsou dřevěné. Vybavení kuchyně: kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů, elektrický sporák. Pro osvětlení jsou použity lustry. Obytné místnosti mají v bytech na podlaze lino, v kuchyních je na podlaze lino, koupelna májí na podlaze keramickou dlažbu a v chodbě je na podlaze lino. V ostatních místnostech je cementový potěr. Do domu je zavedena elektřina o napětí 230V a je připojen k rozvodné síti elektrického proudu. Zdrojem vody je vodovod, odpadní vody jsou svedeny do jímky a rozvod zemního plynu není připojen. V domě je topení řešeno ústředně automatickým kotlem na tuhá paliva a topná tělesa jsou závěsné radiátory. Ohřev vody je řešen bojlery. Stěny jsou bez vad (s výjimkou opadávající omítky), střecha vykazuje známky poškození, okna jsou ve většině zastaralá, podlahy jsou podstandardní, vybavení je podstandardního provedení a rozvody jsou zastaralé. Bytový dům je před rekonstrukcí. Na pozemku jsou okrasné dřeviny v podobě smrků a pozemek je bez oplocení. Samotný pozemek je rovinatý. Pozemky o výměře 1 279 m2. K objektu lze přijet bez problému po zpevněné obecní cestě. Parkovací možnosti jsou dobré - v blízkosti objektu. K objektu náleží zděná kolna.