Dražba/aukce ukončena udělením příklepu. Vydražitel 95018004, Nejvyšší podání 28.800 CZK

Osobní automobil Fiat 850

Dopravní prostředky

95018
95018
2019-07-17 13:00:00
2019-07-17 14:30:00
19.000 CZK
11.500 CZK
300 CZK
7.300 CZK
- osobní automobil Fiat 850

Nebyly předloženy žádné doklady (technický průkaz). Automobil umístěn v krytých uzavřených prostorách již několik let. Osobní automobil Fiat 850. Vyroben na počátku 70. Let 20. století, objem motoru 843 ccm, RZ BMA 1924, stav tachometru: 12594 km. Na vozidle chybí část výfukového potrubí (je umístěno v krabici v interiéru vozidla). Chybí kryty motoru. Pneu na vozidle jsou podhuštěné, zpuchřelé. V interiéru vozidla je poškozený sedák řidiče. Karoserie vykazuje mírně zvýšenou korozi.