Dražba/aukce ukončena udělením příklepu. Vydražitel 72023005, Nejvyšší podání 76.000 CZK

Garáž Braňany

Jiná práva

72023
72023
2023-09-27 15:00:00
2023-09-27 16:12:54
51.600 CZK
34.000 CZK
1.000 CZK
9.000 CZK
- pozemek parc.č. st. 303/2- zastavěná plocha a nádvoří (23 m2), součástí je stavba: Braňany, č.e. 35, garáž, stavba stojí na pozemku parc.č. st. 303/2 vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj, Katastrální pracoviště Most, na listu vlastnictví č. 225 pro katastrální území Braňany

Klasická jednopodlažní řadová garáž. Základy jsou pravděpodobně tvořeny betonovými pasy, svislé konstrukce zděné klasickým způsobem z cihel. Podlaha betonová, vrata dřevěná dvoukřídlá. Strop byl pravděpodobně betonový nebo dřevěný - nyní chybí (propadlý, nelze identifikovat). Vnitřní a vnější omítky vápenocementové. Objekt byl postaven odhadem v 70. letech 20. století. Zastavěná plocha garáže: 23 m2. Stavebně technický stav objektu je špatný, jsou poškozené základní konstrukce, strop stavby je propadlý, chybí část vrat. Objekt je k rozsáhlé rekonstrukci či k demolici. Celková výměra pozemku činí 23 m2. Sklon pozemku je rovinatý. Pozemek není oplocený. Trvalé porosty - bez porostů.