Dražba/aukce ukončena udělením příklepu. Vydražitel 2023003, Nejvyšší podání 395.000 CZK

Byt 1 + kk Petrovice u Chabařovic

Byt

20023
20023
2023-05-31 14:30:00
2023-05-31 15:10:04
696.000 CZK
348.000 CZK
5.000 CZK
80.000 CZK
- bytová jednotka č. 540/4, byt v budově Petrovice, č.p. 540, byt.dům, LV 251, na pozemku parc.č. St. 684, LV 251 - podíl o velikosti 368/3752 na společných částech domu- budově Petrovice, č.p. 540, byt.dům, LV 251, na pozemku parc.č. St. 684, LV 251 - podíl o velikosti 368/3752 na pozemku parc.č. st. 684- zastavěná plocha a nádvoří byt zapsán v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj, Katastrální pracoviště Ústí nad Labem, na listu vlastnictví č. 367 pro katastrální území Petrovice u Chabařovic

Bytová jednotka je umístěna v typovém zděném bytovém domě. Stavba má 2 nadzemní podlaží a 1 podzemní podlaží. V objektu není půda a nemá vybudované podkroví. Objekt je cihlové konstrukce, základy má betonové izolované, stropy jsou pravděpodobně keramickobetonové, střecha je pultová, krytinu tvoří živičná lepenka a klempířské prvky jsou pozinkované. Vnější omítky jsou škrábané fasádní a plášť je zateplen polystyrenem. Společnými částmi domu jsou vstupní prostor, sklepy, schodiště. Objekt byl postaven odhadem v 60. - 70. letech 20. stol. Na domě proběhla v nedávné době rekonstrukce těchto konstrukčních prvků: okna - celková, zateplení pláště - celková, střecha - celková, společné prostory - částečná, vchodové dveře - celková. Stavebně technický stav objektu lze charakterizovat jako dobrý. jednotka je v osobním vlastnictví. Jednotka se nachází v 2. nadzemním podlaží. Dispozice jednotky je 1+kk. Příslušenství jednotky mimo byt nebylo zjištěno. Podlahová plocha 28,27 m2. Bytové jádro je zděné a vnitřní omítky jsou vápenocementové. Okna jsou plastová s trojsklem Obytné místnosti jsou orientované na západ. Kuchyňské vybavení tvoří torzo kuchyňské linky bez spotřebičů. V koupelně se nachází rohová vana, umyvadlo a na toaletě se nachází klasická toaleta. Interiérové dveře a zárubně chybí, vchodové dveře jsou dřevěné. Osvětlovací techniku tvoří torzo bodových svítidel. Jednotka je odpojena od dodávek el. energie. Dům je napojen na vodovod a veřejnou kanalizaci. Zemní plyn není zaveden. Vytápění v jednotce není nijak řešeno, v minulosti byl pravděpodobně řešen lokálními kamny do komína, ohřev vody byl v minulosti zajištěn bojlerem. Stavebně technický stav bytové jednotky lze charakterizovat jako špatný, byt je zcela „vybydlený“, součásti bytu jsou poškozené nebo chybějí.