Dražba/aukce ukončena udělením příklepu. Vydražitel 106022002, Nejvyšší podání 1.080.000 CZK

Byt 1 +1 Litoměřice

Byt

106022
106022
2023-03-22 14:00:00
2023-03-22 14:45:05
1.293.000 CZK
862.000 CZK
10.000 CZK
140.000 CZK
- bytová jednotka č. 785/1, byt v budově Předměstí č. p. 785, bytový dům, LV 4531, na pozemku parc.č. 1392, LV 4531 - podíl o velikosti 2341/51403 na společných částech domu budově Předměstí č. p. 785, bytový dům, LV 4531, na pozemku parc.č. 1392, LV 4531 - podíl o velikosti 2341/51403 na pozemku parc.č. 1392- zastavěná plocha a nádvoří byt zapsán v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj, Katastrální pracoviště Litoměřice, na listu vlastnictví č. 5457 pro katastrální území Litoměřice

Bytová jednotka je umístěna v netypovém zděném bytovém domě. Stavba má 4 nadzemní podlaží. V objektu je pravděpodobně částečně půda a má pravděpodobně částečné vybudované podkroví. Objekt je cihlové konstrukce, základy má kamenné, stropy jsou dřevěné trámové, střecha je sedlová, krytinu tvoří betonová taška a klempířské prvky jsou pozinkované. Vnější omítky jsou štukové a zateplení pláště není provedeno. Společnými částmi domu jsou vstupní prostor, společná zahrada, skladovací prostory, schodiště. Objekt byl postaven na základě sdělení přítomné osoby v roce 1898. Stav objektu lze charakterizovat jako dobrý. Bytová jednotka je v osobním vlastnictví. Objekt je umístěn v rozdílné úrovni nad terénem -vzhledem k hlavnímu vchodu je BJ umístěna v -2.PP, vzhledem k úrovni terénu zahrady v 1.NP. Dispozice jednotky je 1+1. podlahová plocha 28,60 m2. V roce 2005 proběhla rekonstrukce těchto konstrukčních prvků: koupelna - celková, rozvody elektřiny - částečná. Bytové jádro je zděné a vnitřní omítky jsou štukové. Okna jsou špaletová a příslušenství oken chybí. Obytné místnosti jsou orientované na jih. Kuchyňské vybavení chybí. V koupelně se nachází klasická vana, umyvadlo a na toaletě se nachází klasická toaleta. Interiérové dveře jsou dýhované plné, zárubně jsou ocelové a vchodové dveře jsou dřevěné. Osvětlovací technika chybí, bodová svítidla. Do jednotky je zavedena elektřina o napětí 230 a 400 V a je dodávána z rozvodné sítě. Voda je přivedena z obecního vodovodu. Objekt je napojen na veřejnou kanalizaci. Zemní plyn není zaveden. Vytápění není řešeno, topná tělesa chybí, ohřev vody zajišťuje bojler. Stav bytové jednotky lze charakterizovat jako před rekonstrukcí.