Dražba/aukce ukončena udělením příklepu. Vydražitel 66022001, Nejvyšší podání 340.000 CZK

Rodinný dům Severní

66022
66022
2022-11-30 15:15:00
2022-11-30 16:20:06
532.000 CZK
186.200 CZK
5.000 CZK
40.000 CZK
- pozemek parc.č. st. 217- zastavěná plocha a nádvoří (501 m2), součástí je stavba: Severní, č.p. 165, rod.dům, stavba stojí na pozemku parc.č. st. 217 - pozemek parc.č. 475- zahrada (375 m2) - pozemek parc.č. 479/2- ostatní plocha (1196 m2) vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj, Katastrální pracoviště Rumburk, na listu vlastnictví č. 164 pro katastrální území Severní

Rodinný dům je samostatný objekt a má celkem 2 nadzemní podlaží. Dům není pravděpodobně podsklepený, je zde půda a je zde vybudováno obytné podkroví. Odhadem byl objekt postaven v roce 1910. Na domě byla, odhadem v 90. letech, započata rekonstrukce (z části otlučené omítky, z části zateplení). Základy jsou tvořeny z betonu s dodatečně vloženou izolací, konstrukce objektu je cihlová, stěny mají tloušťku 45 cm a stropy jsou částečně železobetonové, částečně dřevěné trámové s rákosovým pobitím. Tvar střechy je sedlový, střešní krytinu tvoří břidlice a klempířské prvky ve většině chybí. Vnější omítky objektu: vápenocementové, lepidlo + perlinka, z části chybí a plášť je pouze částečně zateplen polystyrenem (SV strana). Podlahová plocha vč. příslušenství činí cca 450 m2. Rodinný dům je ve většině bez vnitřních omítek. Okna jsou dřevěná s dvojsklem, popřípadě chybí. Obytné prostory jsou orientovány na severovýchod, jihovýchod. Koupelna je bez vybavení a toaleta je bez vybavení. V domě nejsou žádné interiérové dveře, nejsou zde zárubně, popřípadě ocelové a vchodové dveře do objektu nejsou namontovány. Kuchyň je bez vybavení. Objekt nemá instalované osvětlení. V obytných místnostech je podlaha řešena: cementový potěr, prkenná podlaha, bez podlah. V rodinném domě se nenachází další vybavení. V domě není zavedena elektřina. Zdroj vody je nezjištěn, odpad je řešen - nezjištěno a zemní plyn není zaveden. Dům nemá řešené vytápění a nejsou instalována topná tělesa. Dům nemá zdroj teplé vody. Stěny objektu jsou poškozené, střecha je poškozena, okna jsou v dezolátním stavu, podlahy v objektu jsou v dezolátním stavu, objekt je bez vybavení a objekt je bez funkčních rozvodů. Rodinný dům je vhodný k demolici či kompletní rekonstrukci. Na pozemcích, které jsou rozděleny silnicí, se nachází náletové dřeviny, pozemky nejsou oplocené. Samotný pozemek u RD je rovinatý, pozemek přes cestu je svažitý. K objektu je bezproblémový přístup po zpevněné obecní cestě. Je zde možnost parkování na vlastním pozemku.