Dům Skalice u České Lípy- podíl 1/6

45022
45022
2022-12-07 14:00:00
2022-12-07 14:30:00
183.000 CZK
122.000 CZK
3.000 CZK
30.000 CZK
- podíl o velikosti 1/6 na nemovitostech: pozemek parc.č. st. 284- zastavěná plocha a nádvoří (99 m2), součástí je stavba: Skalice u České Lípy, č.p. 67, bydlení, stavba stojí na pozemku parc.č. st. 284 pozemek parc.č. 394- zahrada (904 m2) vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Liberecký kraj, Katastrální pracoviště Česká Lípa, na listu vlastnictví č. 12 pro katastrální území Skalice u České Lípy

Rodinný dům byl postaven jako samostatný objekt a má jedno nadzemní podlaží. Dům nemá podsklepení, není zde půda a disponuje vybudovaným obytným podkrovím. Objekt byl postaven odhadem v roce 1930. Základy jsou smíšené, konstrukce objektu je cihlová, tloušťka stěn je 40 cm a stropy jsou dřevěné trámové. Má sedlovou střechu, střešní krytinu tvoří plech s nátěrem a klempířské prvky jsou pozinkované. Vnější omítky jsou vápenocementové a stavba není zateplena. Dispozičně je dům 5+kk. V domě se nachází zádveří o výměře 2,50 m2, koupelna o výměře 5,20 m2, WC o výměře 1,00 m2, chodba o výměře 6,50 m2, pokoj o výměře 9,40 m2, pokoj s kuchyňským koutem o výměře 24,40 m2, pokoj o výměře 15,70 m2, spíž o výměře 5,10 m2, chodba o výměře 15,30 m2, pokoj o výměře 25,00 m2, pokoj o výměře 20,30 m2. Podlahová plocha činí 130,40 m2 Vnitřní omítky jsou vápenocementové. Jsou zde instalována špaletová okna. Orientace obytných prostor je na jihovýchod, jihozápad. V koupelně se nachází klasická vana, umyvadlo a WC je vybaveno klasickou toaletou. V domě jsou dřevěné plné interiérové dveře, zárubně dveří jsou dřevěné a vchodové dveře jsou dřevěné. V kuchyni je instalována kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů. Pro osvětlení jsou použity lustry. V obytných místnostech je podlaha řešena: koberce, lino, prkenná podlaha, kuchyně má na podlaze lino, v koupelně jsou podlahy tvořeny keramickou dlažbou a v chodbě je položeno lino. Do objektu je zavedena elektřina o napětí 230V a dodávky zajišťuje rozvodná síť elektrického proudu. Obecní voda je odpojena a v současnosti je brána pomocí čerpadla ze studny, odpadní vody jsou svedeny do septiku a zemní plyn není zaveden do objektu, avšak je na hranici pozemku. Vytápění v domě je v současnosti lokální pomocí kamen a topná tělesa jsou závěsné radiátory (kotel chybí). V domě je pro ohřev vody využíván bojler. Stěny objektu jsou poškozené, střecha je provedena podstandardně, okna domu jsou zastaralá, podlahy v domě jsou zastaralé, objekt má vybavení v dezolátním stavu a rozvody jsou zastaralé. Rodinný dům je před rekonstrukcí. Na pozemku se nachází: okrasné dřeviny, ovocné dřeviny, pozemek je bez oplocení. Sklon pozemku je rovinatý. K objektu je bezproblémový přístup po zpevněné obecní cestě. Možnost parkování je na vlastním pozemku. K objektu náleží kolna