Dům Dubí- Pozorka, movité věci

46022
46022
2022-10-12 14:30:00
2022-10-12 15:00:00
4.249.000 CZK
2.124.500 CZK
10.000 CZK
150.000 CZK
1.- pozemek parc. č. 351- zastavěná plocha a nádvoří (598 m2), součástí je stavba: Pozorka č.p. 13, bydlení, stavba stojí na pozemku parc.č. 351 - pozemek parc. č. 352- zahrada (167 m2) vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj, Katastrální pracoviště Teplice, na listu vlastnictví č. 390 pro katastrální území Dubí- Pozorka 2.- věci uložené v úschově soudní komisařky: mobilní telefon zn. HONOR, notebook zn. HP s nabíječkou a flash diskem, pevný disk zn. SEAGATE, pevný disk černé barvy zn. WD se zdrojem, tablet zn. HUAWEI v šedém pouzdře s nabíječkou, paměťová karta vel. 64 GB zn. Kingston, hnědá kožená peněženka s nápisem Diplomat

Rodinný dům je samostatný objekt a má celkem 2 nadzemní podlaží. Dům pravděpodobně nemá podsklepení, nachází se zde nízká půda a obytné podkroví není vybudované. Stáří objektu nebylo zjištěno, předpokládá se původ stavby ve 20. Století s provedenými rekonstrukcemi do současné podoby. Základy má pravděpodobně dům kamenné, objekt se předpokládá cihlové konstrukce, stěny mají tloušťku cca do 45 cm bez zateplení a stropy se předpokládají z dřevěných trámů s podhledy z SDK. Tvar střechy je sedlový, střešní krytinu tvoří živičná lepenka, klempířské prvky, okapy a svody pozinkované s nátěry. Vnější úprava pláště objektu: fasádní škrábané omítky a zateplení pláště je z polystyrenu. Podlahová plocha činí celkem 255,06 m2.Vnitřní omítky jsou štukové hladké. Jsou zde instalována plastová okna s dvojsklem. V domě dvě koupelny, vybavení tvoří sprchový kout, umyvadlo, závěsná toaleta. V domě jsou dýhované hladké interiérové dveře, mají obložkové zárubně a vchodové dveře jsou plastové bezpečnostní. Vybavení kuchyně chybí. Pochozí krytiny podlah řešeny keramickou dlažbou. Schodiště betonové s dlažbou. Mezi další vybavení patří vnitřní datové rozvody v nezjištěném technickém stavu. Do objektu je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V pravděpodobně nyní odpojeno od distribuční sítě. Zdrojem vody je vodovod, je napojen na veřejnou kanalizaci a je zde zaveden zemní plyn - pravděpodobně nyní vše odpojeno od distribuční sítě. Dům je vytápěn ústředně pomocí plynového kotle a topná tělesa tvoří podlahové vytápění. V domě je pro ohřev vody instalován zásobník s el. dohřevem, pravděpodobně s napojením na plyn. kotel. Stav domu hodnotím jako velmi dobrý, jsou zde patrné provedené rekonstrukce a obnova interiérů, některé prvky vnitřních součástí chybí a dům bude vyžadovat dílčí, spíše menší údržbu. Dům je v současné době více než 2 roky opuštěný. Pozemek je bez porostů - na pozemku pouze přerostlá neudržovaná tráva a náletové porosty, plot pozemku tvoří v části dřevěný plot, v části zděný plot. Samotný pozemek je rovinatý. Přístup k objektu je bezproblémový po zpevněné obecní cestě. Parkovací možnosti jsou na vlastním pozemku. K objektu náleží zděná kolna - stav průměrný.