Rodinný dům Domoušice

126021
126021
2022-07-27 14:15:00
2022-07-27 14:45:00
2.292.000 CZK
1.528.000 CZK
350.000 CZK
20.000 CZK
- pozemek parc.č. st. 10/1- zastavěná plocha a nádvoří (832 m2), součástí je stavba: budova Domoušice č. p. 6, rodinný dům, stavba stojí na pozemku parc.č. st. 10/1 - pozemek parc.č. 34- ostatní plocha (34 m2) včetně součástí a příslušenství vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj, Katastrální pracoviště Louny, na listu vlastnictví č. 316 pro katastrální území Domoušice

Rodinný dům je samostatný objekt a má celkem 2 nadzemní podlaží. Dům má částečné podsklepení, nachází se zde půda a nemá vybudované obytné podkroví. Odhadem byl objekt postaven v roce 1876. Základy jsou kamenné, objekt je smíšené konstrukce, stěny mají tloušťku 70-85 cm a stropy jsou z dřevěných trámů. Střecha je polovalbová, střešní krytinu tvoří bobrovka a klempířské prvky jsou plechové. Vnější omítky jsou tvořeny břízolitem a zateplení pláště není provedeno. Dispozičně je dům řešen vícegeneračně. V 1. NP se nachází bývalý hostinec a bytová jednotka 1+0, ve 2.NP jsou dvě bytové jednotky 3+1 a 2+1. Podlahová plocha činí odhadem 270 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí taktéž odhadem 478 m2. Vnitřní omítky: vápenné, nezjištěno. Jsou zde instalována špaletová okna. Orientace obytných prostor je na východ, západ. Koupelnové vybavení tvoří v koupelně v 1.NP vana, umyvadlo, 2 NP v jedné koupelně vana, umyvadlo, v druhé koupelně také vana a umyvadlo a vybavení WC: klasická toaleta v 1. NP, v 2.NP na obou toaletách klasická toaleta. Vnitřní dveře jsou dýhované plné, dýhované prosklené, zárubně dveří jsou ocelové a vchodové dveře jsou dřevěné. Kuchyňské vybavení nezjištěno. Osvětlovací techniku tvoří lustry nebo chybí. V přístupných obytných místnostech je podlaha z cementového potěru, v koupelně je položena keramická dlažba a v chodbě jsou podlahy tvořeny cementovým potěrem. Podlahy ve zbývající části domu nezjištěny. V rodinném domě se nenachází další vybavení. V domě je zavedena elektřina o napětí 220 V a 380 V a dodávky zajišťuje rozvodná síť elektrického proudu. Objekt je připojen na vodovodní řad, odpadní vody jsou svedeny do jímky a zemní plyn není zaveden. V domě zdroj vytápění chybí, radiátory v 1.NP chybí, ve 2.NP jsou pravděpodobně ocelové. Ohřev vody v objektu zajišťují v bytových jednotkách ve 2.NP pravděpodobně bojlery. Cca v roce 1970 byly na objektu provedeny stavební úpravy-koupelny, WC, podlahy, vnitřní povrchy, okna, dveře, fasáda, střešní krytina. V roce 2015 proběhla rekonstrukce bytové jednotky ve 2.NP. Stěny objektu jsou poškozené, střecha je poškozena, okna domu jsou zastaralá, podlahy jsou zastaralé, a rozvody jsou zastaralé. Rodinný dům je vhodný k rekonstrukci. Na pozemku se nachází: okrasné dřeviny, ovocné dřeviny, jako oplocení pozemku byl použit dřevěný plot, zděný plot. Samotný pozemek je rovinatý. K objektu je bezproblémový přístup po zpevněné obecní cestě. Možnost parkování je na vlastním pozemku. K objektu náleží stodola, přístřešek na dřevo, pergola. Vše ve špatném stavebně-technickém stavu.