Dům Kravaře- podíl 1/6

31022
31022
2022-07-13 14:00:00
2022-07-13 14:30:00
32.000 CZK
21.334 CZK
500 CZK
6.000 CZK
- podíl o velikosti 1/6 na nemovitostech: pozemek parc.č. 132- zastavěná plocha a nádvoří (116 m2), součástí je stavba: Kravaře, č.p. 56, bydlení, stavba stojí na pozemku parc.č. 132 pozemek parc.č. 140/2- ostatní plocha (246 m2) vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Liberecký kraj, Katastrální pracoviště Česká Lípa, na listu vlastnictví č. 83 pro katastrální území Kravaře v Čechách

Rodinný dům byl postaven jako samostatný objekt a má jedno nadzemní podlaží. Dům není podsklepený, nachází se zde půda a obytné podkroví není vybudované. Objekt byl postaven odhadem v roce 1850. Základy jsou kamenné, konstrukce objektu je kamenná, stěny mají tloušťku 80 cm a stropy jsou cihelné klenby, částečně trámové. Střecha je sedlová, střešní krytinu tvoří bobrovka a klempířské prvky nejsou instalovány. Dům je bez vnějších omítek a zateplení pláště není provedeno. V domě se nachází pokoj o výměře 25,00 m2, chodba o výměře 11,10 m2, sklad o výměře 8,40 m2, sklad o výměře 24,20 m2, půda o výměře 70,00 m2. Podlahová plocha činí 68,70 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 138,70 m2. Vnitřní omítky: vápenocementové, popřípadě chybí. Okna jsou dřevěná zdvojená, dřevěná jednoduchá nebo chybí. Obytné prostory jsou orientovány na východ. Koupelna a toaleta zde není. V domě jsou použity dřevěné plné interiérové dveře, zárubně dveří jsou dřevěné a vchodové dveře jsou dřevěné. Vybavení kuchyně chybí. Objekt nemá instalované osvětlení. V obytných místnostech je podlaha řešena: cementový potěr, popřípadě bez podlah, Do objektu byla zavedena elektřina o napětí 230V a přípojka zdroje elektřiny je odpojena. Do objektu je zaveden vodovod, odpady jsou odváděny pravděpodobně do trativodu a zemní plyn není zaveden. Dům nemá řešené vytápění a nejsou instalována topná tělesa. Objekt nedisponuje zdrojem teplé vody. Stěny objektu jsou podstandardního provedení, střecha je poškozena, okna jsou zastaralá, podlahy jsou poškozeny, objekt je bez vybavení a rozvody v objektu chybí. Rodinný dům je ve špatném stavu. Pozemek je bez porostů, pozemek je oplocen pletivem do ocelových sloupků. Samotný pozemek je rovinatý. K objektu lze přijet bez problému po zpevněné obecní cestě. Jsou zde dobré parkovací možnosti přímo u objektu.(Zápis na LV: pam. zóna - budova, pozemek v památkové zóně, rozsáhlé chráněné území).