Dražba/aukce ukončena udělením příklepu. Vydražitel 2022001, Nejvyšší podání 333.334 CZK

Rodinný dům Cvikov- podíl 1/3

02022
02022
2022-06-01 14:15:00
2022-06-01 14:45:03
500.000 CZK
333.334 CZK
5.000 CZK
80.000 CZK
- podíl o velikosti 1/3 na nemovitostech: pozemek parc.č. st. 157- zastavěná plocha a nádvoří (840 m2), součástí je stavba: Cvikov I, č.p. 47, bydlení, stavba stojí na pozemku parc.č. st. 157 včetně příslušenství vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Liberecký kraj, Katastrální pracoviště Česká Lípa, na listu vlastnictví č. 519 pro katastrální území Cvikov

Rodinný dům byl postaven jako krajní řadový objekt a má celkem 2 nadzemní podlaží. Dům má částečné podsklepení, je zde půda a nemá vybudované obytné podkroví. Objekt byl postaven odhadem v roce 1900. V roce cca 2010 proběhla rekonstrukce těchto konstrukčních prvků: zdroj vytápění - celková. Základy jsou smíšené, objekt je cihlové konstrukce, částečně použit i pískovec, stěny mají tloušťku od 50 cm a stropy jsou cihelné klenby v 1. NP a trámové s náspem ve 2. NP. Tvar střechy je sedlový, střešní krytinu tvoří z ulice bobrovka, a druhá část je plechová s nátěrem. Klempířské prvky jsou pozinkované. Vnější omítky jsou vápenocementové a zateplení pláště není provedeno. Dispozičně je dům řešen dvougeneračně. V domě se nachází chodba o výměře 31,10 m2, prádelna o výměře 10,00 m2, WC o výměře 1,12 m2, sklad o výměře 14,00 m2, předsíň o výměře 1,80 m2, pokoj o výměře 16,55 m2, koupelna o výměře 7,10 m2, pokoj o výměře 29,80 m2, pokoj o výměře 16,80 m2, schodiště o výměře 9,50 m2, předsíň o výměře 21,00 m2, pokoj o výměře 15,80 m2, WC o výměře 1,20 m2, chodba o výměře 1,00 m2, koupelna o výměře 6,80 m2, pokoj o výměře 33,00 m2, pokoj o výměře 31,50 m2, kuchyně o výměře 18,20 m2, sklep o výměře 20,00 m2. Podlahová plocha činí 266,27 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 286,27 m2. Vnitřní omítky jsou vápenocementové. Jsou zde špaletová okna. Obytné prostory jsou orientovány na sever, jih. V koupelně se nachází klasická vana, umyvadlo a na WC je klasická toaleta. V domě jsou použity dřevěné plné interiérové dveře, zárubně jsou dřevěné a vchodové dveře jsou dřevěné. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou bez vestavěných spotřebičů. Pro osvětlení jsou použity lustry. V obytných místnostech je podlaha řešena: koberce, lino, prkenná podlaha, v kuchyni je na podlaze lino, v koupelně je položena keramická dlažba a v chodbě je podlaha řešena: keramická dlažba, prkenná podlaha. Ostatní místnosti mají na podlaze keramickou dlažbu. Mezi další vybavení domu patří krb. Do objektu je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V a dodávky zajišťuje rozvodná síť elektrického proudu. Objekt je připojen na vodovodní řad, Odpad: veřejná kanalizace (svedeny umyvadla) a částečně též do jímky. Je zde zaveden zemní plyn. V domě je topení řešeno ústředně plynovým kondenzačním kotlem a topná tělesa představují závěsné radiátory. V některých pokojích jsou též kamna. Ohřev vody je řešen bojlerem. Stěny vykazují známky poškození (vlhkost při patě domu), střecha je poškozena (místy zatéká), okna jsou zastaralá, podlahy jsou zastaralé, vybavení je zastaralé a rozvody jsou zastaralé. Rodinný dům je vhodný k rekonstrukci. Na pozemku, který náleží k objektu, jsou ovocné dřeviny, pozemek je oplocen zděným plotem. Samotný pozemek je rovinatý. K objektu je bezproblémový přístup po zpevněné obecní cestě. Je zde možnost parkování na vlastním pozemku. Součástí jsou tyto venkovní stavby: garáž a dvě dřevěné kolny.