Dražba/aukce ukončena udělením příklepu. Vydražitel 122021004, Nejvyšší podání 550.000 CZK

Rodinný dům Doksany

122021
122021
2022-03-23 14:15:00
2022-03-23 14:50:07
745.000 CZK
372.500 CZK
10.000 CZK
90.000 CZK
- pozemek parc.č. st. 95- zastavěná plocha a nádvoří (538 m2), součástí je stavba: budova Doksany č. p. 21, rodinný dům, stavba stojí na pozemku parc.č. st. 95, včetně součástí a příslušenství vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj, Katastrální pracoviště Litoměřice, na listu vlastnictví č. 282 pro katastrální území Doksany

Rodinný dům je samostatný objekt a má jedno nadzemní podlaží. Dům je celkově podsklepený, nachází se zde půda a obytné podkroví není vybudované. Odhadem byl objekt postaven v roce 1940. Odhadem v roce 2016 proběhla rekonstrukce těchto konstrukčních prvků: střecha - celková. Základy jsou smíšené, objekt je cihlové konstrukce, stropy jsou dřevěné trámové. Tvar střechy je sedlový, střešní krytinu tvoří plech s nátěrem a klempířské prvky jsou plechové. Vnější omítky jsou štukové a stavba není zateplena. Podlahová plocha činí odhadem 53 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 159 m2. Rodinný dům nemá vnitřní omítky. V domě nejsou okna. Orientace obytných prostor je na sever, jih. Koupelna je bez vybavení a toaleta chybí. Dům nemá instalovány interiérové dveře, nejsou zde zárubně a vchodové dveře jsou kovové. Kuchyň je bez vybavení. V objektu není žádná osvětlovací technika. Podlahy v obytných místnostech nejsou položeny, V rodinném domě se nenachází další vybavení. Do domu je zavedena elektřina, je napojen na rozvodnou síť elektrického proudu. Vodovod není zaveden, odpadní vody nejsou v objektu řešeny a rozvod zemního plynu není připojen. Dům není vytápěn a nejsou instalována topná tělesa. Objekt nedisponuje zdrojem teplé vody. Na pozemku se nachází náletové porosty, pozemek je bez oplocení. Samotný pozemek je mírně svažitý. Přístup k domu je přes soukromý pozemek cizího subjektu - věcné břemeno ve prospěch majitele oceňovaného objektu není zřízeno a je zde omezená možnost parkování přímo u objektu. Dokumentace neodpovídá skutečnému stavu - na pozemku parc. č. st. 95 jsou zakresleny v katastrální mapě stavby, které se však na pozemku již reálně nenachází. Stěny vykazují známky poškození, střecha je bez vady, okna v objektu chybí, podlahy v objektu chybí, vybavení v objektu chybí a objekt je bez rozvodů. Rodinný dům je před celkovou rekonstrukcí.