Dražba/aukce ukončena udělením příklepu. Vydražitel 64021001, Nejvyšší podání 259.500 CZK

Rodinný dům Chotějovice- podíl 1/4

64021
64021
2022-01-19 14:45:00
2022-01-19 15:15:05
519.000 CZK
259.500 CZK
5.000 CZK
50.000 CZK
- podíl o velikosti 1/4 na nemovitostech: pozemek parc.č. st. 92- zastavěná plocha a nádvoří (368 m2), součástí je stavba: Chotějovice č. p. 8; objekt k bydlení, stavba stojí na pozemku parc.č. st. 92 pozemek parc.č. 177/16- zahrada (140 m2) vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj, Katastrální pracoviště Teplice, na listu vlastnictví č. 384 pro katastrální území Chotějovice

Rodinný dům byl postaven jako část dvojdomku a má jedno nadzemní podlaží. Dům má částečné podsklepení, v části se nachází půda a je zde vybudováno obytné podkroví. Odhadem byl objekt postaven ve 30. letech 20. století. V roce 2013 proběhla rekonstrukce těchto konstrukčních prvků: střešní krytina - celková, vnitřní rekonstrukce domu průběžně do současné doby, dále v roce 2020: zateplení pláště - celková, vnější omítky - celková. Základy má dům kamenné, konstrukce objektu je cihlová, tloušťka stěn je cca do 45 cm a stropy jsou dřevěné trámové. Střecha je sedlová, střešní krytina je tvořena betonovou taškou a klempířské prvky jsou pozinkované. Vnější omítky jsou vápenocementové a zateplení pláště je z polystyrenu. Objekt je dispozičně řešen jako 4+kk. Podlahová plocha činí 147,75 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 156,25 m2. Vnitřní omítky jsou vápenocementové. Jsou zde použita plastová okna s dvojsklem. Obytné prostory jsou orientovány na severovýchod, severozápad, jihozápad. Vybavení koupelny tvoří rohová vana, umyvadlo a na WC je klasická toaleta. V domě jsou náplňové plné, náplňové prosklené dveře, zárubně dveří jsou ocelové a vchodové dveře jsou plastové. V domě je použita tato osvětlovací technika: zářivková svítidla, stropní svítidla. Kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. V obytných místnostech je laminátová plovoucí podlaha, v kuchyni je laminátová plovoucí podlaha, koupelna má na podlaze keramickou dlažbu a chodba má na podlaze položenou keramickou dlažbu. V domě je zavedena elektřina o napětí 230V a je napojen na rozvodnou síť elektrického proudu. Do objektu je zaveden vodovod, je napojen na jímku a zemní plyn není zaveden. Řešení vytápění v domě: kotel na tuhá paliva, krbová vložka a topná tělesa představují závěsné radiátory. V domě je pro ohřev vody využíván bojler. Stav domu je dobrý, po rekonstrukcích, které byly provedeny převážně svépomocí. Prvky vnitřního vybavení jsou spíše průměrné kvality, některé prvky vnitřního vybavení přicházejí uplynutím doby do mezního stavu. Patrné zavlhnutí stavby z důvodu absence zemní izolace. K objektu náleží rovinatá zahrada, pozemek je oplocený dřevěným plotem na ocelové sloupky, v části pak pletivem na ocelové sloupky, část pozemku je zpevněna zámkovou dlažbou. Přístup k objektu je bezproblémový po zpevněné obecní cestě. Možnost parkování je na vlastním pozemku. K objektu náleží vedlejší stavby - dřevník a kolny, samostatná zděná kolna, 2x pergola.