Dražba/aukce ukončena udělením příklepu. Vydražitel 59021012, Nejvyšší podání 2.600.000 CZK

Rodinný dům Vrbice, osobní automobil zn. Fiat CINQUECENTO

59021
59021
2021-07-28 14:15:00
2021-07-28 16:05:31
1.445.000 CZK
722.500 CZK
5.000 CZK
150.000 CZK
1.- pozemek parc. č. st. 3- zastavěná plocha a nádvoří (205 m2), součástí je stavba Vrbice č. p. 17, rod. dům, stavba stojí na pozemku parc. č. st. 3 - pozemek parc.č. 15- zahrada (2039m2) vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj, Katastrální pracoviště Litoměřice, na listu vlastnictví č. 148 pro katastrální území Vrbice u Roudnice nad Labem 2.- osobní automobil zn. Fiat CINQUECENTO 0.9, rok výroby 1996, SPZ 6U45831, nepojízdné.

Rodinný dům je samostatný objekt a má celkem 2 nadzemní podlaží. Dům nemá podsklepení, je zde půda a nemá vybudované obytné podkroví. Objekt byl postaven odhadem v roce 1900. Základy jsou kamenné, objekt je kamenné konstrukce, stěny mají tloušťku od 45 cm a stropy jsou dřevěné trámové. Střecha je polovalbová, střešní krytinu tvoří bobrovka a klempířské prvky nejsou instalovány. Dům nemá žádné vnější omítky a stavba není zateplena. V domě se nachází pokoj o výměře 23,20 m2, schodiště o výměře 15,50 m2, zádveří o výměře 4,40 m2, WC o výměře 1,20 m2, sklad o výměře 7,70 m2, chodba o výměře 15,20 m2, pokoj o výměře 25,00 m2. Podlahová plocha činí 92,20 m2 Rodinný dům je téměř bez vnitřních omítek (částečně odstraněny). Jsou zde instalována špaletová okna. Obytné prostory jsou orientovány na jih, východ. Koupelna není vybavena a WC je vybaveno klasickou toaletou. V domě jsou dýhované interiérové dveře či chybí, zárubně jsou dřevěné, místy ocelové a vchodové dveře jsou dřevěné. Vybavení kuchyně chybí. V objektu není žádná funkční osvětlovací technika. V obytných místnostech je podlaha řešena: prkenná podlaha, v 1. NP bez podlah, v koupelně jsou podlahy tvořeny cementovým potěrem a chodba má na podlaze cementový potěr. V ostatních místnostech je cementový potěr. Další vybavení se v rodinném domě nenachází. Do domu byla zavedena elektřina o napětí 230V a 400V a v současnosti odpojeno. Objekt je pravděpodobně připojen na vodovodní řad, odpady jsou svedeny do jímky a zemní plyn zde není zaveden. Dům nemá řešené vytápění a nejsou zde namontována topná tělesa. Dům nemá zdroj teplé vody. Objekt má stěny provedené podstandardně (opuka), střechu má v dezolátním stavu, okna vykazují známky poškození, podlahy jsou v dezolátním stavu, vybavení je v dezolátním stavu a rozvody jsou v dezolátním stavu. Stav rodinného domu je demoliční či k rozsáhlé rekonstrukci. Na pozemku se nachází: okrasné dřeviny a ovocné dřeviny, avšak je mnoho let neudržovaný a zarostlý. Pozemek je oplocen dřevěným plotem v dezolátním stavu. Sklon pozemku je rovinatý. K objektu je bezproblémový přístup po zpevněné obecní cestě. Parkovací možnosti jsou na vlastním pozemku. Objekt je postaven na severním okraji obce.