Dražba/aukce ukončena udělením příklepu. Vydražitel 41021003, Nejvyšší podání 213.000 CZK

Rodinný dům Výsluní- podíl 1/4

41021
41021
2021-06-30 14:30:00
2021-06-30 15:00:03
213.000 CZK
213.000 CZK
5.000 CZK
60.000 CZK
- podíl o velikosti 1/4 na nemovitostech: pozemek parc.č. st. 97 - zastavěná plocha a nádvoří (131 m2), součástí je stavba: budova Výsluní č. p. 49, rodinný dům, stavba stojí na pozemku parc.č. st. 97 pozemek parc.č. 200- ostatní plocha (94 m2) pozemek parc.č. 201/3 -zahrada (106 m2) vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj, Katastrální pracoviště Chomutov, na listu vlastnictví č. 49 pro katastrální území Výsluní

Při místním šetření byly zjištěny zadní přístavby u domu, které dle prvotních nálezů nejsou zapsány v katastru nemovitostí a obvod budovy tak neodpovídá stavu zapsanému v KN. Rodinný dům je samostatný objekt a má jedno nadzemní podlaží. Dům je částečně podsklepený, je zde půda a v části je vybudováno obytné podkroví. Objekt byl postaven odhadem ve 20. letech 20. století a je přibližně sto let starý. Základy jsou kamenné, objekt je cihlové konstrukce, stěny mají tloušťku cca do 45 cm a stropy jsou dřevěné trámové. Střecha je sedlová, střešní krytina je tvořena eternitovými šablonami a klempířské prvky jsou plechové. Vnější omítky jsou vápenocementové a zateplení pláště není provedeno. Dispozičně je dům 2+1. V domě se nachází obývací pokoj o výměře 21,90 m2, kuchyně o výměře 15,80 m2, chodba o výměře 9,15 m2, spíž o výměře 0,55 m2, pokoj o výměře 20,80 m2. Podlahová plocha činí 68,20 m2. Vnitřní omítky jsou vápenné. Okna jsou v části domu dřevěná jednoduchá, v části špaletová. Obytné prostory jsou orientovány na severovýchod, severozápad, jihovýchod, jihozápad. Koupelna v domě není, WC pouze suché v dřevníku. V domě jsou dřevěné plné interiérové dveře, zárubně dveří jsou dřevěné a vchodové dveře jsou dřevěné. Vybavení kuchyně chybí. Pro osvětlení jsou použity lustry. V domě jsou prkenné podlahy s linem, v chodbě dlažba. V současné době je dům odpojen od distribuce elektrické energie. Objekt je připojen na vodovodní řad, odpadní vody jsou svedeny do jímky, zemní plyn zde není. Vytápění v domě je lokální pomocí kamen. Objekt nedisponuje zdrojem teplé vody. Dům je v původním zanedbaném stavu, na domě byla v minulosti prováděna pouze nejnutnější údržba. Konstrukční prvky domu jsou převážně dožité či v mezním stavu. Vnitřní vybavení a součásti domu zcela dožité. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci. Na pozemku, který náleží k objektu, jsou jehličnaté a listnaté stromy, oplocení tvoří dřevěný plot. Samotný pozemek je mírně svažitý. K objektu lze přijet bez problému po zpevněné obecní cestě. Možnost parkování je na vlastním pozemku. K objektu je stavebně napojena zděná přístavba, která je využívána jako dřevník a suché WC.