Dražba/aukce ukončena udělením příklepu. Vydražitel 134020003, Nejvyšší podání 109.000 CZK

Byt 1 + 2 Jirkov- podíl 1/2

Byt

134020
134020
2021-06-30 14:15:00
2021-06-30 15:15:04
88.000 CZK
44.000 CZK
1.000 CZK
10.000 CZK
- podíl o velikosti ½ na nemovitostech: bytová jednotka č, 1122/1, byt v budově Jirkov, č. p. 1122, 1123, bytový dům, LV 3428, na pozemku parc.č. 2320, 2321, LV 3428 podíl o velikosti 512/13400 na společných částech domu- budově Jirkov, č. p. 1122, 1123, bytový dům, LV 3428, na pozemku parc.č. 2320, 2321, LV 3428 podíl o velikosti 512/13400 na pozemku parc.č. 2320- zastavěná plocha a nádvoří, parc.č. 2321- zastavěná plocha a nádvoří vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj, Katastrální pracoviště Chomutov, na listu vlastnictví č. 3431 pro katastrální území Jirkov

Byt je umístěn v typovém zděném bytovém domě. Stavba má celkem 4 nadzemní podlaží a má jedno podzemní podlaží. V domě se nachází půda a nemá vybudované obytné podkroví. Základy má betonové izolované, objekt je cihlové konstrukce a stropy jsou keramickobetonové. Tvar střechy je valbový, střešní krytina je plechová s nátěrem a pro klempířské prvky byl použit pozinkovaný plech. Vnější omítky jsou tvořeny břízolitem a zateplení pláště není provedeno. Společnými prostory domu jsou: vstupní prostor, schodiště, sklepy. Odhadem byl objekt postaven v 60. letech 20. století. Dům je bez provedené revitalizace spíše v zanedbaném stavu. Stěny objektu jsou zastaralé, střecha je zastaralá, okna v domě jsou některá vyměněna za plastová (řeší si každý z vlastníků individuálně), podlahy jsou zastaralé, vybavení je zastaralé a rozvody jsou zastaralé. Bytový dům je před rekonstrukcí. Vlastnictví bytové jednotky je osobní. Je umístěna v 1. podlaží a dispozičně se jedná o 2+1. Součástí bytové jednotky je kuchyně o výměře 9,75 m2, chodba o výměře 3,75 m2, koupelna o výměře 2,05 m2, WC o výměře 0,95 m2, obývací pokoj o výměře 20,20 m2, ložnice o výměře 13,05 m2, sklep o výměře 2,50 m2. Podlahová plocha činí 49,75 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 52,25 m2. Jádro v bytě je z umakartu. Vnitřní omítky jsou vápenocementové. V bytě jsou zdvojená dřevěná okna, v celé jednotce s žaluziemi. V koupelně je klasická vana a na WC je klasická toaleta. V bytové jednotce jsou náplňové plné, náplňové prosklené dveře, zárubně dveří jsou ocelové a vchodové dveře jsou dřevěné. Vybavení kuchyně tvoří kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů, elektrický sporák. Osvětlovací techniku tvoří lustry. V obytných místnostech jsou položeny vlýsky, v kuchyni je podlaha řešena: cementový potěr, lino, v koupelně je položena keramická dlažba a v chodbě je položeno lino. Do bytové jednotky je zavedena elektřina o napětí 230V a je napojen na rozvodnou síť elektrického proudu. Objekt je připojen na vodovodní řad, je napojen na veřejnou kanalizaci a zemní plyn není zaveden. Byt je vybaven ústředním topením (dálkové) a topná tělesa představují závěsné radiátory. Ohřev vody je řešen dálkově. Bytová jednotka je ve zcela původním, zanedbaném stavu. Stěny bytu jsou zastaralé, okna v bytě jsou zcela dožitá - poškozená, podlahy, vnitřní vybavení i vnitřní rozvody jsou zcela dožité. Vnitřní jádro z umakartu zcela dožité, včetně sanity. Byt je před rekonstrukcí.