Dražba/aukce ukončena udělením příklepu. Vydražitel 116020001, Nejvyšší podání 153.334 CZK

Rodinný dům Mělník- podíl 1/12, movité věci

116020
116020
2021-03-17 14:15:00
2021-03-17 14:50:05
230.000 CZK
153.334 CZK
5.000 CZK
40.000 CZK
1.- podíl o velikosti 1/12 na nemovitostech: pozemek parc.č. 3867/1- zastavěná plocha a nádvoří (1112 m2), součástí je stavba: Mělník, č.p. 881, rod.dům, stavba stojí na pozemku parc.č. 3867/1 pozemek parc.č. 3869/26- zahrada (101 m2) vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Středočeský kraj, Katastrální pracoviště Mělník, na listu vlastnictví č. 6657 pro katastrální území Mělník 2. - mobilní telefon ALIGATOR, bez obvyklé hodnoty - šatstvo, prádlo a obuv bez obvyklé hodnoty

Bytový dům je samostatný objekt a má celkem 2 nadzemní podlaží. Dům není podsklepený, nachází se zde půda a obytné podkroví není vybudované. Objekt byl postaven odhadem v roce 1870. Základy má kamenné, smíšené, konstrukce objektu je kamenná, tloušťka stěn je cca 50 cm a stropy jsou trámové s náspem. Střešní krytinu tvoří pálená taška a klempířské prvky jsou pozinkované. Vnější omítky jsou vápenocementové a stavba není zateplena. Dispozičně jde o dům, kde je vybudováno 8 bytových jednotek. V domě se nachází byt o výměře 32,56 m2, byt o výměře 42,57 m2, byt o výměře 37,11 m2, byt o výměře 65,64 m2, byt o výměře 64,23 m2, byt o výměře 32,62 m2, byt o výměře 55,80 m2, byt o výměře 52,37 m2, půda o výměře 180,00 m2. Podlahová plocha bytů činí 382,90 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 562,90 m2. Vnitřní omítky jsou vápenocementové. Okna jsou v uliční části plastová s dvojsklem, jinak dřevěná zdvojená. Orientace obytných prostor je na severozápad, jihovýchod. V koupelnách se ve většině nachází klasická vana, popř. sprchový kout, umyvadlo a na WC je klasická toaleta. V domě jsou dýhované plné dveře, mají ocelové zárubně a vchodové dveře jsou plastové. Vybavení kuchyně: kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů, elektrický sporák. Osvětlovací techniku tvoří lustry, popř. chybí. V obytných místnostech je podlaha řešena ve většině podstandardně: cementový potěr, koberce, lino, kuchyně má na podlaze lino, v koupelně jsou podlahy tvořeny keramickou dlažbou a v chodbě jsou podlahy tvořeny cementovým potěrem. Do objektu je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V a je napojen na rozvodnou síť elektrického proudu. Objekt je připojen na vodovodní řad, je napojen na veřejnou kanalizaci a zemní plyn zde není zaveden. Bytové jednotky jsou vytápěny lokálně pomocí kamen a nejsou zde namontována topná tělesa. V BJ je pro ohřev vody využíván bojler. Stěny objektu jsou podstandardního provedení (opuka), střecha je místy poškozena, okna v objektu mají z části podstandardní provedení, podlahy v objektu jsou ve většině podstandardního provedení, vybavení je podstandardního provedení a v objektu jsou rozvody v podstandardu. Bytový dům je vhodný k rekonstrukci. Přilehlý pozemek je bez porostů a zanedbaný. Pozemek není oplocen. Samotný pozemek je rovinatý. K objektu lze přijet bez problému po zpevněné obecní cestě. Parkovací možnosti jsou dobré - přímo u objektu. K objektu náleží zděné kolny v zhoršeném stavu.