Dražba/aukce ukončena udělením příklepu. Vydražitel 33019002, Nejvyšší podání 210.000 CZK

Dům Království- podíl 1/2

Rekreační objekt

33019
33019
2019-05-15 14:45:00
2019-05-15 15:45:00
175.000 CZK
87.500 CZK
3.000 CZK
20.000 CZK
- podíl o velikosti 1/2 na nemovitostech: pozemek parc.č. st. 90- zastavěná plocha a nádvoří (výměra 803 m2), součástí je stavba: Království č.ev. 2, stavba pro rodinnou rekreaci, stavba stojí na pozemku parc.č. st. 90 - pozemek parc.č. 2270- zahrada (výměra 72 m2) - pozemek parc.č. 2275- trvalý travní porost (výměra 3751 m2) včetně součástí a příslušenství vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj, Katastrální pracoviště Rumburk, na listu vlastnictví č. 226 pro katastrální území Království

Vzhledem k velmi špatnému stavebně technickému stavu nemovitosti, byla obhlídka provedena pouze z vně objektu. Výměry se dohadují dle zastavěné plochy stavby, stavebně technický stav se dovozuje dle vizuálního posouzení stavby. Jedná se o objekt smíšené konstrukce – podstávkový dům s částečně zděnou konstrukcí. Základy jsou kamenné, stropy dřevěné trámové, tvar střechy je sedlový, střešní krytinu tvoří eternitové šablony. Dům je celkově podsklepený, má celkem dvě nadzemní podlaží v části je druhé podlaží omezené protaženým sklonem střechy. Stáří domu je odhadováno na cca 150 let, jedná se o typickou místní výstavbu konce 19. a začátku 20. století. Dům je ve velmi špatném stavebně technickém stavu, částečně zdemolovaný a pro účely ocenění je uvažován k demolici. Vnitřní vybavení domu se z těchto důvodů neuvažuje. Dům je pravděpodobně odpojen od dostupných distribučních sítí. Zastavěná plocha domu je přibližně 120 m2 - podlahová plocha činí odhadem 170 m2. Územní plán stanoví, že pozemky parc. č. st. 90 a parc. č. 2270 mají možné využití jako obytné plochy, proti tomu pozemek parc. č. 2275 je situován za hranicí zastavitelné části obce a je pozemkem zemědělským.