Rodinný dům Podbradec- podíl 1/2

52020
52020
2020-07-22 15:15:00
2020-07-22 15:15:00
200.000 CZK
100.000 CZK
2.000 CZK
20.000 CZK
- podíl o velikosti 1/2 na nemovitostech: pozemek parc.č. st. 63- zastavěná plocha a nádvoří (165 m2), součástí je stavba: Podbradec, č.p. 48, rod.dům, stavba stojí na pozemku parc.č. st. 63 pozemek parc.č. 705- zahrada (40 m2) vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj, Katastrální pracoviště Litoměřice, na listu vlastnictví č. 255 pro katastrální území Podbradec

Rodinný dům je objekt v řadě rozrůzněných staveb a má celkem 2 nadzemní podlaží. Dům má částečné podsklepení, nachází se zde půda a nemá vybudované obytné podkroví. Objekt byl postaven odhadem na přelomu 19. a 20. století. V roce 2005 proběhla rekonstrukce těchto konstrukčních prvků: úprava dispozice - částečná, koupelna - modernizace, kuchyně - modernizace. Základy jsou pravděpodobně železobetonové, objekt je smíšené konstrukce, tloušťka stěn je 80 cm a stropy jsou železobetonové monolitické. Má pultovou střechu, střešní krytinu tvoří vlnitý plech, fólie a klempířské prvky jsou plechové. Vnější omítky jsou břízolitové a zateplení pláště není provedeno. Dispozičně je dům 1+1. V domě se nachází obývací pokoj o výměře 29,06 m2, kuchyně o výměře 18,97 m2, koupelna s WC o výměře 10,80 m2, dílna o výměře 16,72 m2, sklep o výměře 5,86 m2, terasa o výměře 13,53 m2, sklep o výměře 12,12 m2, místnost o výměře 28,24 m2. Podlahová plocha činí 75,55 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 135,30 m2. Vnitřní omítky jsou vápenné. Jsou zde jednoduchá dřevěná okna, příslušenství oken chybí. Obytné prostory jsou orientovány na jih. Koupelna disponuje klasickou vanou a na WC je klasická toaleta. V domě nejsou žádné interiérové dveře, nejsou zde instalovány zárubně a vchodové dveře jsou dřevěné. V kuchyni se nachází kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů, plynový sporák. V domě je použita tato osvětlovací technika: lustry, zářivková svítidla. V obytných místnostech je laminátová plovoucí podlaha, kuchyně má na podlaze keramickou dlažbu, v koupelně je položena keramická dlažba a chodba je bez podlah. V ostatních místnostech je cementový potěr. Další vybavení se v rodinném domě nenachází. Do objektu je zavedena elektřina o napětí 230V a je napojen na rozvodnou síť elektrického proudu. Do objektu je zaveden vodovod, Odpad: jímka, trativod a je zde individuální zdroj plynu. Vytápění v domě je lokální pomocí kamen a jsou zde použity závěsné zářiče, chybí. Ohřev vody je řešen bojlerem. Stěny objektu jsou poškozené, střecha je v dezolátním stavu, okna domu jsou zastaralá, podlahy v objektu jsou bez závad, vybavení je zastaralé a rozvody v domě jsou zastaralé. Stav rodinného domu je špatný. Pozemek je bez porostů a oplocení tvoří zděný plot. Samotný pozemek je rovinatý. K objektu lze přijet bez problému po zpevněné obecní cestě. Jsou zde omezené parkovací možnosti přímo u objektu.