Rodinný dům Předboj- podíl 3/4

08020
08020
2020-04-22 14:15:00
2020-04-22 14:15:00
1.620.000 CZK
1.296.000 CZK
10.000 CZK
150.000 CZK
- podíl o velikosti 3/4 na nemovitostech: pozemek parc.č. st. 25/1- zastavěná plocha a nádvoří (176 m2), součástí je stavba: Předboj, č.p. 11, rod.dům, stavba stojí na pozemku pozemek parc.č. st. 25/1 pozemek parc.č. 25/2- zastavěná plocha a nádvoří (141 m2), na pozemku stojí stavba bez čp/če, bydlení, bez LV pozemek parc.č. 42/2- zahrada (141 m2), včetně součástí a příslušenství, vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Středočeský kraj, Katastrální pracoviště Praha - východ, na listu vlastnictví č. 142 pro katastrální území Předboj

Rodinný dům byl postaven jako krajní objekt v řadě rozrůzněných staveb a má jedno nadzemní podlaží. Dům nemá podsklepení, nachází se zde půda a nemá vybudované obytné podkroví. Osoba přítomná během prohlídky uvedla, že objekt byl postaven v roce 1960. Ke dni ocenění je objekt dva roky opuštěný. Základy jsou betonové izolované, betonové bez izolace, objekt je cihlové konstrukce, stěny mají tloušťku 45 cm a stropy jsou dřevěné trámové. Tvar střechy je sedlový, střešní krytinu tvoří pálená taška a klempířské prvky jsou plechové. Vnější omítky jsou břízolitové a stavba není zateplena. Podlahová plocha činí 110,20 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 205,01 m2. Vnitřní omítky jsou vápenné. Jsou zde zdvojená dřevěná okna, příslušenství oken chybí. Obytné prostory jsou orientovány na západ. V koupelně se nachází klasická vana, umyvadlo a na WC je klasická toaleta. V domě jsou použity dýhované plné interiérové dveře, zárubně dveří jsou ocelové a vchodové dveře jsou dřevěné. Vybavení kuchyně: kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů, plynový sporák na PB lahev. Pro osvětlení jsou použity lustry. V obytných místnostech je podlaha řešena: koberce, lino, prkenná podlaha, v kuchyni je na podlaze lino, koupelna má na podlaze keramickou dlažbu a v chodbě je na podlaze lino. V ostatních místnostech je cementový potěr. V rodinném domě se nenachází další vybavení. Do domu je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V a je napojen na rozvodnou síť elektrického proudu. Zdrojem vody je vodovod, odpadní vody jsou svedeny do septiku a rozvod zemního plynu je na hranici pozemku. Dům má ústřední topení pomocí kotle na tuhá paliva a topná tělesa jsou závěsné radiátory. Ohřev vody je řešen bojlerem. Stav rodinného domu je špatný. Na pozemku jsou ovocné dřeviny a pozemek je oplocen dřevěným plotem s podezdívkou. Samotný pozemek je svažitý. K objektu lze přijet bez problému po zpevněné obecní cestě. Jsou zde omezené parkovací možnosti přímo u objektu. K objektu náleží dílna, kůlna. Na listu vlastnictví č. 142 pro katastrální území Předboj jsou uvedeny nesoulady: Nesoulad zobrazení obvodu budovy se skutečným stavem ZDŘ-307/2017, Nesoulad se skutečným stavem - nezapsaná stavba ZDŘ-307/2017.