Dražba/aukce ukončena udělením příklepu. Vydražitel 87019005, Nejvyšší podání 470.000 CZK

Nebytový prostor Kořenov

Komerční nemovitost

87019
87019
2019-08-28 15:00:00
2019-08-28 15:00:00
450.000 CZK
225.000 CZK
5.000 CZK
50.000 CZK
- jednotka č. 659/8, jiný nebytový prostor, v budově Kořenov, č.p. 659, obč.vyb, LV 1299, na parcele St. 627, LV 1299 - podíl o velikosti 28/642 na společných částech budovy: Kořenov, č.p. 659, obč.vyb, LV 1299, na parcele St. 627, LV 1299 - podíl o velikosti 28/642 na pozemku parc.č. st. 627- zastavěná plocha a nádvoří, včetně všech součástí a příslušenství vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Liberecký kraj, Katastrální pracoviště Jablonec nad Nisou, na listu vlastnictví č. 1315 pro katastrální území Polubný.

Nebytový prostor je svým charakterem a využitím klasickou bytovou jednotkou v bytovém domě. Jednotka je umístěna v netypovém zděném bytovém domě. Stavba má celkem nadzemní podlaží a nemá podzemní podlaží. V části domu se nachází půda a není zde vybudováno obytné podkroví. Základy má smíšené, konstrukce objektu je zděná a stropy jsou dřevěné trámové. Střecha je sedlová, střešní krytinu tvoří živičná lepenka a pro klempířské prvky byl použit pozinkovaný plech. Vnější omítky jsou břízolitové a plášť je zateplen polystyrenem. Dům má tyto společné prostory: vstupní prostor, schodiště. Odhadem byl objekt postaven v roce 1930. Přibližně v roce 2003 proběhla rekonstrukce těchto konstrukčních prvků: zateplení pláště - celková, okna - celková, střecha - celková. Stěny objektu jsou bez vad, střecha je bez vad, okna v objektu jsou bez vad, podlahy jsou bez vad, vady vybavení nejsou zřejmé a v objektu jsou rozvody bez vad. Bytový dům je v dobrém stavu. Jednotka je umístěna v 2. podlaží a je dispozičně řešena jako garsonka. Součástí jednotky je zádveří o výměře 4,08 m2, koupelna s WC o výměře 5,20 m2, pokoj s kuchyňským koutem o výměře 18,10 m2. Podlahová plocha činí 27,38 m2. Jádro bylo vyzděné. Vnitřní omítky jsou štukové. V jednotce jsou instalována plastová okna s dvojsklem. Obytné prostory mají orientaci na východ. V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo a WC je vybaveno klasickou toaletou. Dveře v jednotce jsou dýhované plné, mají ocelové zárubně a vchodové dveře jsou dřevěné. Pro vaření je využívána kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů. V jednotce není použita žádná osvětlovací technika. V obytných místnostech jsou koberce, v kuchyni jsou koberce, v koupelně jsou podlahy tvořeny keramickou dlažbou a chodba má na podlaze koberce. V jednotce je zavedena elektřina o napětí 230V a je připojen k rozvodné síti elektrického proudu. Zdrojem vody je vodovod, je napojen na veřejnou kanalizaci a zemní plyn není zaveden. Jednotka nemá řešené vytápění, stávající topná tělesa nejsou funkční. Ohřev vody je řešen bojlerem. Stěny vykazují známky poškození, okna jsou bez vad, podlahy jsou bez závad, vybavení (v koupelně) je poškozeno a rozvody vykazují známky poškození. Jednotka je před rekonstrukcí.