Brokovnice dvojka výr. Kopřiva Nymburk

Jiná práva

08022
08022
2022-06-08 14:00:00
2022-06-08 14:15:00
8.500 CZK
8.500 CZK
200 CZK
2.000 CZK
- brokovnice dvojka výr. Kopřiva Nymburk, ráže 16/65, 16/65, výr. č. 1873

Zbraň je ve velmi dobrém stavu, střelbyschopná, dvouspoušťová, s vytahovači. Černění není poškozeno, vnitřní povrch hlavní je zrcadlově lesklý, vyjma prvé třetiny pravé hlavně. Zde jsou stopy eroze. Dřevěné části bez poškození. Pravděpodobně restaurována. Zámkové desky jsou zdobeny rytinou s loveckými tématy. Zkušební značky jsou platné.