Dražba/aukce ukončena udělením příklepu. Vydražitel 34021024, Nejvyšší podání 1.775.000 CZK

Byt 2 + 1 Stráž pod Ralskem, podíl na pozemku Ruprechtice

Byt

34021
34021
2022-01-26 14:00:00
2022-01-26 15:05:21
1.419.000 CZK
709.500 CZK
15.000 CZK
140.000 CZK
1.- bytová jednotka č. 345/11, byt v budově Stráž pod Ralskem č. p. 345, bytový dům, LV 904, na pozemku parc.č. st. 527, LV 904 - podíl o velikosti 543/11614 na společných částech domu- budově Stráž pod Ralskem č. p. 345, bytový dům, LV 904, na pozemku parc.č. st. 527, LV 904 - podíl o velikosti 543/11614 na pozemku parc.č. st. 527- zastavěná plocha a nádvoří vnitřní vybavení vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Liberecký kraj, Katastrální pracoviště Česká Lípa, na listu vlastnictví č. 1376 pro katastrální území Stráž pod Ralskem 2.- podíl o velikosti 1237/100000 na pozemku parc. č. 1422/7- ostatní plocha vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Liberecký kraj, Katastrální pracoviště Liberec, na listu vlastnictví č. 3911 pro katastrální území Ruprechtice

1.Byt je umístěn v typovém panelovém bytovém domě. Počet nadzemních podlaží domu je 7 a nemá podzemní podlaží. V objektu není půda a není zde vybudováno obytné podkroví. Základy má železobetonové izolované, objekt je panelové konstrukce a stropy jsou železobetonové montované. Střecha je rovná, střešní krytinu tvoří živičná lepenka a pro klempířské prvky byl použit pozinkovaný plech. Vnější omítky jsou tvořeny břízolitem a zateplení pláště: kontaktní zateplovací systém. Dům má tyto společné prostory: vstupní prostor, schodiště, výtah, kočárkárna, sušárna. Objekt byl postaven odhadem v roce 1978. V roce 2000 proběhla rekonstrukce těchto konstrukčních prvků: střecha - celková, okna - celková, zateplení pláště - celková. Stěny jsou bez vad, střecha je bez vad, okna v objektu jsou bez vad, podlahy v objektu jsou bez závad, vady vybavení nejsou zřejmé a v objektu jsou rozvody bez vad. Stav bytového domu je velmi dobrý. Bytová jednotka je v osobním vlastnictví. Je umístěna v 4. podlaží objektu a dispozičně se jedná o 2+1. Součástí bytové jednotky je pokoj o výměře 16,00 m2, chodba o výměře 4,20 m2, koupelna s WC o výměře 5,20 m2, pokoj o výměře 16,00 m2, kuchyně o výměře 9,80 m2, sklepní kóje o výměře 2,90 m2. Podlahová plocha činí 51,20 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 54,10 m2. Bytové jádro je nově vybudováno ze sádrokartonové stěny. Vnitřní omítky: štukové, sádrové. V bytové jednotce jsou instalována plastová okna s dvojsklem. Obytné prostory mají orientaci na jih. V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo a WC je vybaveno klasickou toaletou. Použité vnitřní dveře jsou dýhované plné, dýhované prosklené, mají ocelové zárubně a vchodové dveře do bytu jsou typové náplňové. Vybavení kuchyně tvoří původní kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů, elektrický sporák. Osvětlovací techniku tvoří lustry, bodová svítidla, popř. chybí. V obytných místnostech je podlaha řešena: laminátová plovoucí podlaha, lino (původní), kuchyně má lino (původní), koupelna má keramickou dlažbu a chodba má na podlaze cementový potěr (chybějící krytina). V bytě jsou instalovány anténní rozvody. Do bytu je zavedena elektřina o napětí 230V a je připojen k rozvodné síti elektrického proudu. Objekt je připojen na vodovodní řad, je napojen na veřejnou kanalizaci a rozvod zemního plynu není připojen. Byt je vytápěn ústředním topením (dálkové) a topná tělesa jsou závěsné radiátory. Ohřev vody je řešen dálkově. V roce cca 2015 proběhla rekonstrukce těchto konstrukčních prvků: vnitřní omítky - celková, koupelna - celková. Stěny bytu jsou bez vad, okna jsou bez vad, podlahy vykazují známky poškození (u původního lina), vybavení je zastaralé a rozvody v bytě jsou bez vad. Byt je ve velmi dobrém stavu. K dokončení celkové rekonstrukce chybí výměna podlahových povrchů a výměna kuchyňské linky. 2. Pozemek je stavební, celková rozloha pozemku činí 943 m2. Oceňovanému podílu odpovídá cca 12 m2. Plocha pozemku je dle současně platného územního plánu regulovaná jako plochy bydlení městského. Pozemek je součástí funkčního celku u budovy č.p. 791. Na pozemku se nacházejí okrasné dřeviny. K pozemku je bezproblémový přístup po zpevněné obecní cestě.