Byt 1 +1 Jirkov

Byt

84021
84021
2021-11-24 14:15:00
2021-11-24 14:45:00
300.000 CZK
300.000 CZK
5.000 CZK
46.000 CZK
- bytová jednotka č. 1044/11, byt v budově Jirkov č. p. 1043, 1044, bytový dům, LV4083, na pozemku parc.č. 2507, LV 4083, parc.č. 2508, LV 4083 -podíl o velikosti 350/13082 na společných částech domu- budově Jirkov č. p. 1043, 1044, bytový dům, LV4083, na pozemku parc.č. 2507, LV 4083, parc.č. 2508, LV 4083 -podíl o velikosti 350/13082 na pozemku parc.č. 2507- zastavěná plocha a nádvoří a na pozemku parc.č. 2508- zastavěná plocha a nádvoří vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj, Katastrální pracoviště Chomutov, na listu vlastnictví č. 4227 pro katastrální území Jirkov

Byt je umístěn v typovém zděném bytovém domě. Stavba má celkem 4 nadzemní podlaží a má jedno podzemní podlaží. V objektu není půda a nemá vybudované obytné podkroví. Objekt byl postaven odhadem v 60. letech 20. století. Bytový dům je před rekonstrukcí. Bytová jednotka je v osobním vlastnictví. Je umístěna v 4. podlaží a její dispozice je 1+1. Podlahová plocha činí 35 m2. K bytu náleží jako příslušenství sklepní prostory o výměře 1,5 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 36.5 m2. Bytové jádro je umakartové. Vnitřní omítky jsou vápenocementové. V bytové jednotce jsou instalována plastová okna s dvojsklem. V koupelně je klasická vana a na WC je klasická toaleta. V jednotce jsou náplňové dveře, mají ocelové zárubně a vchodové dveře jsou dřevěné. Pro vaření je využívána kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů. Nášlapné krytiny podlah: vlýsky, lino. V bytě je zavedena elektřina o napětí 230V a dodávky zajišťuje rozvodná síť elektrického proudu. Zdrojem vody je vodovod, odpadní vody jsou svedeny do kanalizace a rozvod zemního plynu není připojen. Byt je vybaven ústředním topením (dálkové) a topná tělesa představují závěsné radiátory. V bytě je pro ohřev vody instalován bojler. Byt je v zanedbaném stavu, vnitřní součásti bytu a prvky vybavení jsou zcela dožité. Elektřina původní - rozvody částečně poškozené. Bytová jednotka je vhodná k rekonstrukci. Nájemní smlouva do 31.12.2021.