Dražba/aukce ukončena udělením příklepu. Vydražitel 95020004, Nejvyšší podání 630.000 CZK

Rodinný dům Kunratice u České Kamenice- podíl 1/2

95020
95020
2020-10-21 14:30:00
2020-10-21 15:41:10
400.000 CZK
200.000 CZK
3.000 CZK
50.000 CZK
- podíl o velikosti 1/2 na nemovitostech: pozemek parc.č. st. 59- zastavěná plocha a nádvoří (949 m2), součástí je stavba: budova Kunratice č. p. 43, rodinný dům, stavba stojí na pozemku parc.č. st. 59 pozemek parc.č. 400/2- zahrada (53 m2) vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj, Katastrální pracoviště Děčín, na listu vlastnictví č. 389 pro katastrální území Kunratice u České Kamenice.

Rodinný dům je původní zemědělské stavení. Byl postaven jako samostatný objekt a má jedno nadzemní podlaží. Dům je částečně podsklepený, v části je půda a v části je vybudováno obytné podkroví. Skládá se z části obytné a části hospodářské. Odhadem byl objekt postaven v roce 1910. Základy jsou smíšené, konstrukce objektu je cihlová s podílem kamene, stěny mají tloušťku od 40 cm a stropy jsou v části trámové s náspem, částečně cihelné klenby v původně hospodářské části a částečně betonové monolitické. Má sedlovou střechu, střešní krytina je tvořena betonovou taškou a klempířské prvky jsou pozinkované. Vnější omítky jsou vápenocementové a zateplení pláště není provedeno. Podlahová plocha činí 283,70 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 375,70 m2. Vnitřní omítky jsou vápenocementové. Jsou zde zdvojená dřevěná okna. V koupelně se nachází klasická vana, sprchový kout a WC je vybaveno klasickou toaletou. Vnitřní dveře jsou dýhované plné, dýhované prosklené, zárubně jsou ocelové a vchodové dveře jsou dřevěné. Vybavení kuchyně: kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů, elektrický sporák. Pro osvětlení jsou použity lustry. V obytných místnostech je podlaha řešena: keramická dlažba, lino, v kuchyni je položena keramická dlažba, v koupelně je položena keramická dlažba a v chodbě je keramická dlažba. V domě je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V a je připojen k rozvodné síti elektrického proudu. Objekt je připojen na vodovodní řad, odpady jsou svedeny do septiku a zemní plyn zde není zaveden. V domě je topení řešeno ústředně kotlem na tuhá paliva a topná tělesa představují závěsné radiátory. V domě je pro ohřev vody instalován bojler. Objekt má zastaralé stěny, střecha plní svou funkci a patrně je bez vady, okna jsou zastaralá, podlahy v domě jsou spíše zastaralé, vybavení v domě je z části zastaralé a rozvody v domě jsou již zastaralé. Rodinný dům je obyvatelný, avšak vzhledem k dnešním standardům před rekonstrukcí. Na pozemku jsou ovocné dřeviny a pozemek je z části oplocen dřevěným plotem s podezdívkou. Samotný pozemek je mírně svažitý. Přístup k domu je přes soukromý pozemek cizího subjektu - věcné břemeno ve prospěch majitele objektu není zřízeno.