Dražba/aukce ukončena udělením příklepu. Vydražitel 71020009, Nejvyšší podání 1.420.000 CZK

Rodinný dům Čečelice

71020
71020
2020-09-23 14:00:00
2020-09-23 14:45:05
600.000 CZK
400.000 CZK
5.000 CZK
50.000 CZK
- pozemek parc.č. st. 263- zastavěná plocha a nádvoří (315 m2), součástí je stavba: Čečelice, č.p. 236, bydlení, stavba stojí na pozemku parc.č. st. 263 - pozemek parc.č. 1082/15- zahrada (173 m2) vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Středočeský kraj, Katastrální pracoviště Mělník, na listu vlastnictví č. 31 pro katastrální území Čečelice

Rodinný dům byl postaven jako samostatný objekt a má jedno nadzemní podlaží. Dům má částečné podsklepení, je zde půda a nemá vybudované obytné podkroví. Objekt byl postaven odhadem v roce 1920. Základy má smíšené, konstrukce objektu je cihlová, tloušťka stěn je od 45 cm a stropy jsou trámové s náspem. Střecha je polovalbová, střešní krytina je tvořena pálenou taškou a klempířské prvky jsou plechové pozinkované. Vnější omítky jsou vápenocementové a stavba není zateplena. Dispozičně je dům řešen jako 2+1. V domě se nachází ložnice o výměře 15,80 m2, pokoj o výměře 11,70 m2, kuchyně o výměře 10,70 m2, zádveří o výměře 7,00 m2, koupelna o výměře 3,90 m2, WC o výměře 1,20 m2, sklep o výměře 12,00 m2, půda o výměře 20,00 m2. Podlahová plocha činí 50,30 m2. Podlahová plocha vč. Příslušenství činí 82,30 m2. Vnitřní omítky jsou vápenocementové. Jsou zde instalována dřevěná zdvojená okna. Obytné prostory jsou orientovány na východ. V koupelně se nachází klasická vana, umyvadlo a WC je vybaveno klasickou toaletou. V domě jsou použity dýhované plné interiérové dveře, mají ocelové zárubně a vchodové dveře jsou dřevěné. Vybavení kuchyně: kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů, plynový sporák na PB bombu. Osvětlovací techniku tvoří lustry. V obytných místnostech je podlaha řešena: koberce, lino, kuchyně má na podlaze lino, v koupelně jsou podlahy tvořeny keramickou dlažbou a v chodbě je položena keramická dlažba. Do objektu je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V a je napojen na rozvodnou síť elektrického proudu. Objekt je připojen na vodovodní řad, odpadní vody jsou svedeny do jímky, avšak kanalizace je nově zřízena na hranici pozemku a k hranici pozemku je též zaveden zemní plyn. V domě je topení řešeno ústředně kotlem na tuhá paliva a topná tělesa představují závěsné radiátory. Ohřev vody je řešen bojlerem. Stěny objektu jsou poškozené, střecha je poškozena, okna jsou zastaralá, podlahy jsou podstandardní, objekt má vybavení v dezolátním stavu a rozvody v domě jsou zastaralé. Rodinný dům je vhodný k rekonstrukci. Přilehlý pozemek je bez porostů a pozemek je oplocen pletivem do ocelových sloupků. Samotný pozemek je rovinatý. K objektu lze přijet bez problému po zpevněné obecní cestě. Parkovací možnosti jsou dobré - přímo u objektu. K domu je přizděna dílna a sklad o zastavěné ploše 28 m2 (ve špatném stavu). Na nemovitosti vázne v KN věcné břemeno užívání pro paní roč. 1927. Dle zúčastněné osoby je toto právo již zaniklé.